TQ Points Card/CPs Satın Al
  Havale/EFT Ödeme Bildirim
  Oyun Rehberi
  Görevler
  Classic Co
  Co VIP Ayrıcalıkları
  Conquer Online Resmi Sitesi
s TQ Games Hesap & Destek
Anasayfa
 
Arena

Güzel itemleriniz hakkını tamamen vermek mi istiyorsunuz?Kendinizi kanıtlamak ve gücünüzü gösermek için bir platforma mı ihtiyacınız var?Şimdi hepsi Arena Sisteminde mevcut!
 

Gereksinim: Level 70 üzeri
Uygulanış:
"Arena" butonuna tıklayın.

"Sign Up" butonuna tıklayın.

Arena Sistemine kaydolduktan sonra,listelemede sizin Arena Point'inize en yakın rakibi Sistem sizin karşınıza çıkaracak.

Sistem uygun rakibi bulduğunda önünüze bir ekran gelecek.Bunlardan birine 60 saniye içinde tıklamalısınız "Accept"(kabul et) veya  "Give Up"(vazgeç)

Not: Jailde olan oyuncular ve Markette sergisi olan oyuncular Arena sistemine giremezler.

Kurallar:
Bir maç 5 dakika sürecektir.
Arenaya girdikten sonra,kendinizi dövüşe hazırlamak için 10 saniyeniz olacak.

5 dakika için rakibini öldüren oyuncu kazanan olur!
5 dakikalık zaman bittiğinde kazanan olmazsa,sonuç kaybedilen HP(can puanı)'ye göre belirlenecektir.Eğer rakibinize daha çok HP kaybettirirseniz,siz kazanan olursunuz!
Çekilmeyi seçen veya Sistem biriyle eşleştirdiğinde Offline olan oyuncu,maçı kaybetmiş olur.
Kazanan,kaybedenin Arena Puanlarının %3'ünü alır.
Arena birini öldürdüğünüzde PK puanınız artmaz veya biri öldürüldüğünde herhangi bir itemi düşmez.

İzleyici Fonksiyonu
Arena arayüzünden "Watch" butonuna basarak bir maçı izleyebilirsiniz.Ayrıca yine Arena arayüzünden ''Refresh'' arayüzüne tıklayıp tekrardan ''Watch'' seçeneğine bastığınızda yeni başlayan diğer maçları da görüp izleyebilirsiniz.

Arena dövüşen oyuncular izleyicileri göremez.Bir izleyici olarak, ''Cheer'' butonuna basarak dövüşen oyuncuları cesaretlendirebilirsiniz!

Arena Point:
Arena Point sizin Qualifier'daki sıralamanızı belirler.
Arena sistemine ilk katıldığınızda İlk seferlik Arena Point alacaksınız.Rakibinizi yendiğinizde onun  %3 Arena Puanını alacak,yenildiğinizde %3 Puanınız ona gidecektir.Eğer maçı bırakırsanız yine kaybetmiş olarak sayılırsınız.Aylık Düzenleme geldiğinde Arena Pointiniz başlangıç Arena Pointine geri döner.Eğer Arena Puanınız 0 ise Arena Sistemine giremezsiniz.Böyle bir durumda,sistemden Arena Point satın almanız gerekmektedir.(En çok 1500 Point alabilirsiniz)

Activity Point:
Sistemin size bulduğu rakiple yaptığınız her roundda 100 Activity Point elde edersiniz.Activity Point her pazartesi günü sıfırlanır.

Honor Point:
Günde 20 defa karşılaşma yaptığınızda 500 Honor Point ve bir ExpBall kazanırsınız.Ayrıca günde 9 kez kazanan oyuncular ekstradan 500 Honor Point ve 1 ExpBall daha kazanır.
O günkü Arena Point sıralamasına göre;her gün Honor Point ödülleri olacak.Arena arayüzünden Honor Pointlerinizi kontrol edebilirsiniz.Bir sezon sona erdiğinde o sezonun en iyi 1000 oyuncusu sıralamalarına göre ekstra Honor Point elde edecekler.

Dipnot: Yakında Honor Store açılacak.O zaman,Honor Pointlerinizi beğendiğiniz itemleri almak için kullanabilirsiniz!

Düzenleme:
Aylık ve Haftalık düzenlemeler olacak.

Haftalık Düzenleme:
Her pazartesi günü gerçekleştirilir.Arena Pointi Top 1000'de olan ve Activity Pointi 10000'in altında olanlar %20 düşürülecek.Ayrıca bütün Activity Puanları sıfırlanacak.

Aylık Düzenleme: Her ayın son günü gerçekleştirilir.Bütün oyuncuların Arena Puanı başlangıç Arena Puanı olan 1500'e döndürülür.Oyuncular sıralamalarına göre konuyla ilgili Honor Point elde edebilirler.