TQ Points Card/CPs Satın Al
  Havale/EFT Ödeme Bildirim
  Oyun Rehberi
  Görevler
  Classic Co
  Co VIP Ayrıcalıkları
  Conquer Online Resmi Sitesi
s TQ Games Hesap & Destek
Anasayfa
 
Couple (Eşler) PK Turnuvası

İsim Couple PK Tournament
Tarih Cuma  21:40----22:35(oyun saatiyle)
Ödül EXP; Item
Server Bütün Server'lar
Gereksinim Sadece Eşler
Zaman Haftada bir kez
Yer Twin City
Anahtar item None
Anahtar NPC Couple PK Envoy, Twin City (444,290)
Onu bulup kaydolabilir ve Turnuva bölgesine girebilirsiniz.

Uygulanış
1. Couple Pk Turnuvası oyun saatiyle 21:40'da başlayıp 22:35'te biter.Çiftler bölgeye oyun saatiyle 21:40--21:49 arasında girebilirler.
2. Eşlerin adına Erkek oyuncular Couple PK Envoy in Twin City (444,290) ile konuşarak Turnuvaya dahil olabilirler.Envoy ile konuşurken Eşler Aynı takımda olmalı ve birbirlerinin ellerinden tutmalı veya birbirlerine sarılmalıdır.(Bkz: Interact)
3. Couple PK Awarder (52, 46) ile konuşarak ödüllerinizi talep edebilir veya bölgeyi terkedebilirsiniz.Turnuva süresi bittiğinde bütün katılımcılar dışarı gönderilecektir.Eğer oyuncular öldürülürse birbirlerini revive edebilir veya bırakabilir.

Detaylar
Çoğu eşler tehlikeye beraber atılmayı tercih ederler ve Conquer Online'daki bu özel anların değerini bilirler.Onların bu maceralarını renklendirmek için,Couple Pk Turnuvası eklendi ve böylece,Her Çift birbirleriyle yarışabilir ve kimin en iyi Kungfu Ustası olduğu anlaşılabilir. Couple PK Envoy'u bul Twin City (444, 290) ve Bu turnuvaya kaydol!

Bu Oyun karakteri çiftler arasında olan bir turnuvadır yani bu demek oluyor ki sadece çiftler birarada katılıp diğer çiftlere karşı yarışacaklardır.Lütfen sadece Erkek karakterin Envoy ile konuşabileceğini ve konuşurken çiftlerin interact sisteminden ''Hug'' veya ''Hold Hands'' yaparak girmeleri gerektiğini unutmayın.

PK Turnuvası boyunca ödülünüzü talep etmek veya bölgeyi terketmek için Turnuva Bölgesindeki Couple PK Awarder (52, 46) ile konuşun.O bu turnuvanın bir fanatiği ve bu cesur çiftlere yardım etmek için hazır bekliyor.