TQ Points Card/CPs Satın Al
  Havale/EFT Ödeme Bildirim
  Oyun Rehberi
  Görevler
  Classic Co
  Co VIP Ayrıcalıkları
  Conquer Online Resmi Sitesi
s TQ Games Hesap & Destek
Anasayfa
 
Demon Box

Zaman Bu etkinlik boyunca her zaman
Ödüller Birçok CPs ve EXP
Gereksinim Yok
İtemler  
İsim: Demon Box
Açıklama: Sağ tıkla ve çıkan canavarı öldür.Öldürdüğünde Joy CP Pack (1380 CPs) ve diğer güzel CP Paketleri veya EXP ödülleri kazanma şansın olacak.


İsim:Ancient Demon Box
Açıklama: Sağ tıkla ve çıkan canavarı öldür.Öldürdüğünde Mystic CP Pack (6900 CPs) ve diğer güzel CP Paketleri veya EXP ödülleri kazanma şansın olacak.
 

İsim:Flood Demon Box
Açıklama: Sağ tıkla ve çıkan canavarı öldür.Öldürdüğünde Fantasy CP Pack (13800 CPs) ve diğer güzel CP Paketleri veya EXP ödülleri kazanma şansın olacak.İsim:Heaven Demon Box
Açıklama: Sağ tıkla ve çıkan canavarı öldür.Öldürdüğünde Frost CP Pack (69000 CPs) ve diğer güzel CP Paketleri veya EXP ödülleri kazanma şansın olacak.İsim:Chaos Demon Box
Açıklama: Sağ tıkla ve çıkan canavarı öldür.Öldürdüğünde Nimbus CP Pack (138000 CPs) ve diğer güzel CP Paketleri veya EXP ödülleri kazanma şansın olacak.

  

İsim:Sacred Demon Box
Açıklama: Sağ tıkla ve çıkan canavarı öldür.Öldürdüğünde Kylin CP Pack (276000 CPs) ve diğer güzel CP Paketleri veya EXP ödülleri kazanma şansın olacak.
 

NPC

 

İsim: Demon Box Dealer
Yer: Market (207,178)

 

İlerleyiş (Kısa Anlatım):
1. Demon Box Dealer'ı  Market'te bul (207,178) ve Demon Box'lardan istediğini satın al.6 Çeşit değişik fiyatlarda Demon Box bulunmaktadır.
2. Demon Box'ı aç ve hayvanı dışarı çıkar.Onu öldürdükten sonra yere düşen itemi alıp sağ tıkla ve CPs Paketi veya EXP Ödülü alacaksın!
Not: Demon Box'u kesinlikle Guard'ların yanında veya başka oyuncuların yanında açmayın!

İlerleyiş (Detaylı Anlatım):
Son günlerde,eski zamanlardan kalma bir dizi Demon Box(Canavar Kutuları) keşfedildi!Market'teki Demon Box Dealer  (207,178) 6 Çeşit nadir bulunan Demon Box satıyor!

Demon Box; eski zamanlarda şeytani hayvanları kafeslemek için kullanılırdı.Her Demon Box 10 CPs tutuyor.Her hayvanı salıp öldürdükten sonra,Joy CP Pack (1380 CPs), Dream CP Pack (270 CPs) veya diğer güzel ödüllerden kazanma şansınız olacak!

Güçlü bir Ancient Demon bu kutuda kafeslenmiştir!Her Ancient Demon Box 50 Cps tutarındadır.Her hayvanı salıp öldürdükten sonra,Mystic CP Pack (6900 CPs), Pure CP Pack (1350 CPs) veya diğer güzel ödüllerden kazanma şansınız olacak!

Flood Demon Box'ta kafeslenmiş olan Flood Demon bir zamanlar bu dünyadaki canavarların lorduydu.Eğer onu öldürmeyi başarırsanız;Fantasy CP Pack (13800 CPs), Star CP Pack (2700 CPs) veya diğer güzel ödüllerden kazanma şansınız olacak.Bu kutular 100 CPs tutarındadır.

Heaven Demon Box; dünyayı yıkan bir hayvanı kafeslemek için kullanılırdı.Her Heaven Demon Box 500 CPs tutarındadır.Her hayvanı salıp öldürdükten sonra,Frost CP Pack (69000 CPs),Life CP Pack (13500 CPs) veya diğer güzel ödüllerden kazanma şansınız olacak!

Chaos Demon'lar Chaos Demon Box'ta kafeslenirdiHer Chaos Demon Box 1000 CPs tutar.Her hayvanı salıp öldürdükten sonra,Nimbus CP Pack (138000 CPs), Butterfly CP Pack (27000 CPs) veya diğer güzel ödüllerden kazanma şansınız olacak!

Sacred Demon'lar Sacred Demon Box'lara ilahi bir kuvvet tarafından kafeslendi!Her Sacred Demon Box 2000 CPs tutarındadır.Her hayvanı salıp öldürdükten sonra,Kylin CP Pack (276000 CPs), Rainbow CP Pack (54000 CPs) veya diğer güzel ödüllerden kazanma şansınız olacak!

Bu güzel hediyelerden almak için sabırsızlanıyor musunuz? Ama şunu belirtmek gerekir ki;Bu kutuları başkalarının olmadıı ve Guard'ların bulunmadığı bir yerde açın.Aksi takdirde demon box'tan düşen itemi çaldırabilir ya da kaybedebilirsiniz!!