TQ Points Card/CPs Satın Al
  Havale/EFT Ödeme Bildirim
  Oyun Rehberi
  Görevler
  Classic Co
  Co VIP Ayrıcalıkları
  Conquer Online Resmi Sitesi
s TQ Games Hesap & Destek
Anasayfa
 
VIP:Hesaplarımı nasıl bağlarım?

1 Ocak 2008'den itibaren Conquer Online'daki toplam tüketimi 150 dolardan (yaklaşık 9 TQ Points Card B)fazla olan oyuncular VIP Servis 'in tadını çıkaracaklar.
Adım 1: co.91.com/index sayfasında sol tarafta bulunan buttonuna basarak hangi VIP Levele varabileceğinizi kontrol edin.Daha sonra VIP Center'a bağlanıp giriş ismi ve şifrenizi yazın.


Adım 2: Ana hesabınızın VIP Levelini kontrol edin,ana karakterinizi vardığınız VIP Levele bağlayınız ya da onun yerine başka bir hesap seçiniz.Bağlamak istediğiniz hesabın doğru bilgilerini yazdıktan sonra  OK tuşuna basınız.Böylece bu hesabı ana hesaba başarılı bir şekilde bağlamış olursunuz.

 

 

Adım 3: Conquer Online'a VIP Levelinizi ve ilgili VIP Servislerini öğrenmek için bağlanın..  butonuna tıklayıp VIP Servisi bölümüne girin

ve  butonuna tıklayarak hesabı başarılı bir şekilde aktifleştirip etmediğinizi  kontrol edin.Adım 4: Eğer hesapları bağlama işini iptal etmek isterseniz ''Unbind'' butonuna basarak bunu yapabilirsiniz.Eğer VIP Level günde bir kez bağlanabilir.

Örneğin,bir hesabınızı VIP Level 2'ye bağladınız ve sonradan onu iptal etmek istediniz.Bu Level 2 VIP Servisi diğer hesaba 24 saat içinde aktaramazsınız.