TQ Points Card/CPs Satın Al
  Havale/EFT Ödeme Bildirim
  Oyun Rehberi
  Görevler
  Classic Co
  Co VIP Ayrıcalıkları
  Conquer Online Resmi Sitesi
s TQ Games Hesap & Destek
Anasayfa
 
Qi Xi Festival Görevleri 22 Ağustos'ta Başlıyor

Her senede bir kez Çin Sevgililer Günü Conquer Online dünyasına gelir.22 Ağustos'tan 27 Ağustos'a kadar,oyuncular bu romantik festivalde çeşitli özel görevlere katılabilecekler!

Süre: 22-27 Ağustos
Gereksinim: Level 50 ve üzeri

Bu festival Çin Takvimindeki 7inci ayın 7inci gününe denk gelir ve Qi Xi Festivali veya Saksağan Festivali olarak da bilinir.Bu festival Cennetin Kralının 7inci kızı ve yetim bir çobanın romantik trajedisinden gelmektedir.Bu 2 aşıklar,Kral tarafından iki ayrı yıldızlara hapsedilmiş ve senede sadece bir kez Ay takviminin 7 ayının 7sinde Samanyolu'ndaki  saksağanlardan oluşan bir köprünün içinde görüşmelerine izin verilmiş.

Bu seneki Çin Sevgililer Günü 26 Ağustos'a denk geliyor ve kutlamak için,TQ ekibi Conquer Online oyuncularına bir dizi etkinlikler hazırladı.Oyuncular aşıklarıyla beraber birçok büyüleyici yerlere dolaşacak,beraber romantik serüvenler yaşayacak,ayrıca Kırmızı aşk fasulyeleri toplayacak,Qi Xi havai fişeklerini ateşleyecek ve Çin efsanelerindeki erkek ve kadın kahramanları eşleştirecekler!

Maceraperestler,acele edin ve aşıklarınızı Conquer Online Sevgililer Günü etkinliğine davet edin!Hala yalnız olanlar içinse,Conquer Online'da gerçek aşkı bulmanın şansı olabilir!

Çin Sevgililer Günü Etkinliği Rehberi için Tıklayın!