TQ Points Card/CPs Satın Al
  Havale/EFT Ödeme Bildirim
  Oyun Rehberi
  Görevler
  Classic Co
  Co VIP Ayrıcalıkları
  Conquer Online Resmi Sitesi
s TQ Games Hesap & Destek
Anasayfa
 
KOŞAN BOĞA FESTİVALİ
Zaman: Temmuz 4 0:00 –Temmuz 11 23:59
Ödüller: Exp, Bedava Blessing, Taurus Pack (içinde gizli bir hediye içerir)


 

Görevler:

Calm down the Tramplers(Boğaları Sakinleştir):

Arka Plan: Bazen Twin City'de duran dehşet verici boğalar,coşkuyla eğlenenler tarafından rahatsız edilip,kazıklarını kopartırlar ve yolda bir sürü insanı yaralarlar.Sivilleri korumak için yolda durup boğaları sakinleştirmelisin ki daha sonradan bunlar tekrardan yakalanabilsin.

Gereksinim: level 40 ve üzeri
NPC: Eric (Twin City 443,348)
Isabella (Twin City 450, 388)

İlerleyiş:
1. Eric (Twin City 443,348) 'i bul ve ondan Green Clover al.Bu büyülü bitki hayvanları sakinleştirecektir.
2. Şehirde dolaşan kızgın boğalara bak ve bulduğunda Green Clover'ı kullanarak onları sakinleştir.
3. Eric'ten (Twin City 443,348)  hediyeni al.Ondan Fury Metal alacaksın ve bunu Isabella'dan (Twin City 450, 388) Taurus Pack ile değişebilirsin veya bununla Waste Meadow'a giril Bull Monster hayvanlarını avlayabilirsin.

Not:
1. Bütün Boğalar sinirli olmayabilir.Size bütün hepsinin arasındaki kızgın boğaları bulmada bol şanslar!
2. Boğaların her saat başı kızgınlaştığı söylenir.Boğa eğer kızgın ise kırmızı olacaktır.
3. Bir boğayı sakinleştirdiğinizde Eric'ten bir tane Fury Medal alacaksınız.bu demektir ki;günde 24 tane Fury Medal alabilirsiniz.Çabuk olmalısınız!


Win the Medals (Madalyaları Kazan)

ArkaPlan: Bazı boğalar şehirden kaçtılar ve bir çeşit kötü büyüyle lanetlendiler.Isabella şimdi en cesur savaşçıları, bu korkunç yaratıkları yok etmeye çağırıyor.

Gereksinim: level 40ve üzeri
NPC: Isabella (Twin City 450, 388)

İlerleyiş:
1. Isabella'yı bul(Twin City 450, 388)ve görevi kabul et.Düşük leveldeki görevleri bitirip o göreve ait madalyayı almadan daha yüksek leveller için olan  görevleri kabul edemezsiniz.
2. Belirlenen alandaki gerekli hayvanları öldür.
3. Isabella'ya geri dön ve madalyanı al.
4. Madalyayı bir hediye için değişmeyi isteyebilir ya da bir sonraki leveldeki görevi yapıp daha iyi bir hediye kazanmak için değiştirebilirsiniz!

Not:
1. 40-50 level görevi için 20 Crasher hayvanı,level 50-90 görevi için 10 Frenzied Nark hayvanı,90+ level görevi için 5 Blood Minatour hayvanı öldürmeniz gerekir.Yalnız Archer sınıfından olanlar öldürme etkilerinden dolayı yukarıda sayılan rakamların iki katını öldürmeleri gerekmektedir.
2. Bu Kategorideki her görevi günde üç kez yapabilirsiniz.
3. Ödüller aynı gün içerisinde alınmalıdır.


Hunt Bull Monsters (Boğaları Avla)

Arka Plan: Yüce Fury'nin Fury Medal'ı onun seçilmiş kahramanını kutsamak için yarattığı söylenir.Yani;cesaretini kanıtlamak için Waste Meadow'a girip güçlü Bull Monster'larla dövüşmen gerekiyor.Sadece hayatta kalanlar ödülleri alacaklar!

Gereksinim: level 40 ve üzeri
NPC: Puyol (Twin City 450,368)
Harvey (Waste Meadow haritasında)

İlerleyiş:
1. Fury Mdeal'i yanına al ve Puyol'u bul(Twin City 450,368).O seni Waste Meadow'un açık olduğu zaman dilimlerinde seni içeri gönderecek.Acele etmelisin yoksa giriş şansını kaybedebilirsiniz.
2. Waste Meadow'da dolaşın.Yaklaşık 10 dakika sonra,Bull Monster'lar belirecektir.Korkmayın,diğer cesur maceraperestlerle birleşip,bir arada hayvanları öldürün!
3. 5 hayvan da öldürüldüğünde,Harvey'e geri döüp hediyenizi almanız gerekmektedir.Waste Meadow haritasındaki bütün katılımcılar bir ödül alacaklardır.

Not:
1. 45 dakika içinde bütün hayvanları öldürüp hediyenizi talep etmeniz gerekmektedir,aksi takdirde dışarı gönderileceksiniz ve hiçbir şey alamayacaksınız.
2. Fury Medal trade edilemez ve düşürüldüğünde kaybolur.
3. Waste Meadow'un açık olduğu zamanlar oyun saatiyle: 4:00-4:10, 10:00-10:10, 15:00-15:10 , 21:00-21:10.